Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian JanikowskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Damian Janikowski

KSW 47: Damian Janikowski faworytem bukmacherów na gali w Łodzi

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Brązowy medalista olimpijski z Londynu, Damian Janikowski (3-1) jest faworytem bukmacherów w starciu z Aleksandarem Iliciem (10-2) na gali KSW 47 w Łodzi. Dla utytułowanego zapaśnika będzie to piąta walka dla największej organizacji MMA w Europie.

Janikowski 23 marca w Łodzi powróci do klatki po porażce z Michałem Materlą na KSW 45 w Londynie. 29-latek w czterech dotychczasowych pojedynkach aż trzykrotnie nokautował swoich rywali. 

W starciu z bardziej doświadczonym Aleksandarem Iliciem bukmacherzy upatrują faworyta w Damianie Janikowskim. Kurs na zwycięstwo zapaśnika z Wrocławia wynosi około 1.45, gdy w przypadku jego rywala oscyluje w granicach 2.5. Oznacza to, że w przypadku wygranej Polaka, ewentualny zysk na każdej postawionej na niego złotówce wyniesie 0,27 zł (po odjęciu podatku). Przykładowo, stawiając 100 zł na triumf Janikowskiego, będzie można wygrać na czysto 27,6 zł. 

Zobacz także: Pokaźna suma od sponsora dla Jana Błachowicza

W walce wieczoru gali KSW 47 Tomasz Narkun zmierzy się z Philipem De Friesem, a stawką pojedynku będzie tytuł w kategorii ciężkiej, należący do Anglika. Według bukmacherów większe szanse na triumf w tym starciu ma popularny "Żyrafa".

ZOBACZ WIDEO Kapitalny mecz Polaków z Napoli! Milik i Zieliński strzelali Parmie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy postawiłbyś pieniądze na zwycięstwo Damiana Janikowskiego na KSW 47?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL