Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz NarkunWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Tomasz Narkun

Szybkość Narkuna kontra masa De Friesa. Zapowiedź walki wieczoru KSW 47 (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Masa mistrza kategorii ciężkiej Phila de Friesa czy szybkość czempiona dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna? O tym, co zwycięży, kibice dowiedzą się 23 marca na KSW 47: The X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie.

Dla Tomasza Narkuna starcie z Philipem De Friesem to szansa na wywalczenie drugiego tytułu w KSW. "Żyrafa" jest aktualnie czempionem polskiej federacji w kategorii półciężkiej, a w swoich dwóch ostatnich pojedynkach zastopował dwukrotnie Mameda Chalidowa

De Fries to były fighter UFC i jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Europie. Anglik z przytupem zadebiutował w KSW i w kwietniu 2018 roku pokonał we Wrocławiu Michała Andryszaka, sięgając po pas. W pierwszej obronie, na październikowej gali w Londynie, poddał on utytułowanego Karola Bedorfa. 

Zobacz także: Jan Błachowicz o porażce na UFC w Pradze

Oto oficjalna zapowiedź pojedynku Narkun - De Fries:

Na KSW 47 dojdzie także do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki. W innym ciekawym starciu były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem.

Zobacz także: Karta walk KSW 47 w komplecie

ZOBACZ WIDEO Kawulski o planach KSW na rok 2019. "Nasz cel to zagranica. Chcemy przyśpieszyć"

Kto wygra walkę wieczoru KSW 47?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL