Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229 Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229

Chabib Nurmagomiedow ma chęć na drugi tytuł w UFC. "Zniszczę cię i zabiorę pas"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Kamaru Usman (14-1) już 2 marca stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego UFC w kategorii półśredniej i zmierzy się z Tyronem Woodleyem (19-3-1). Jeśli wygra, wyzwanie może mu rzucić Chabib Nurmagomiedow.

W jednym z odcinków serii "UFC 235 Embedded" Usman wraz z menadżerem, Ali Abdelazizem, zadzwonili do Chabiba Nurmagomiedowa, który obecnie przymusowo odpoczywa do walk w UFC ze względu na 9 miesięcy zawieszenia po starciu z Conorem McGregorem. 

Mistrz wagi lekkiej miał krótką wiadomość do Nigeryjczyka. - Jeżeli zdobędziesz mistrzostwo, to pójdę do kategorii półśredniej, zniszczę cię i zabiorę pas - powiedział Dagestańczyk. 

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk wraca po pas do kategorii słomkowej

Z kolei Kamaru Usman nie pozostał dłużny Nurmagomiedowi, odpowiadając: - Kiedy wygram i zdobędę już pas, to nie możesz patrzeć mi prosto w oczy. Musisz spoglądać niżej. 

Usmana i Nurmagomiedowa łączy postać menadżera - Aliego Abdelaziza. "Nigeryjski Koszmar" po serii 9 zwycięstw z rzędu w UFC, nareszcie otrzymał szansę konfrontacji z mistrzem - Tyronem Woodleyem. 31-latek nie jest jednak faworytem w starciu z Amerykaninem, gdyż mistrz już cztery razy udanie bronił tytułu w wadze półśredniej.

Zobacz także: Czołowy zawodnik UFC miał myśli samobójcze 

W walce wieczoru UFC 235 Anthony Smith spróbuje odebrać pas mistrzowski w wadze półciężkiej Jonowi Jonesowi. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport w nocy z 2 na 3 marca od godz. 4.00.

ZOBACZ WIDEO Adam Kownacki: Walka z Wilderem? Każdy wyzywa mnie na pojedynek

Czy Chabib Nurmagomiedow zdobyłby również pas UFC w wadze półśredniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL