Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jon Jones Getty Images / Aaron Sweet / Na zdjęciu: Jon Jones

Jon Jones ponownie na dopingu! Pozytywne wyniki dwóch badań z lutego

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Trudno traktować kolejne, pozytywne wyniki badań antydopingowych Jona Jonesa (23-1, 1 NC) jako sensację, ale mistrz UFC nadal ma poważne problemy. Badania przeprowadzone 14 i 15 lutego wykazały obecność matabolitów turinabolu w jego ciele.

Pojedynek Jona Jonesa z Anthonym Smithem w walce wieczoru UFC 235 w Las Vegas jest jednak niezagrożony. "Bones" ostatnie badanie pod względem dopingu miał 23 lutego i komisja antydopingowa nadal czeka na jego wynik, który ma zostać upubliczniony jeszcze przed galą. 

Próbki z 14 i 15 lutego wykazały odpowiednio 40 i 20 pikogramów zakazanej substancji w ciele mistrza wagi półciężkiej. Jon Jones nie zostanie prawdopodobnie ukarany za kolejne wpadki, gdyż wykazane metabolity mają być pozostałością po teście z 2017 roku, po którym "Bones" został zawieszony na 15 miesięcy. 

Zobacz także: Ambitne plany Joanny Jędrzejczyk

31-latek z Rochester w ostatniej walce, 29 grudnia 2018 roku, pokonał przez nokaut Alexandra Gustafssona i ponownie wywalczył tytuł w kategorii do 93 kg. Z uwagi na pozytywny wynik testów dopingowych również przed tamtym pojedynkiem, galę UFC 232 z Las Vegas przeniesiono w ostatniej chwili do Inglewood.

Zobacz także: Chabib Nurmagomiedow ma ochotę na drugi pas UFC

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): ciężkie nokauty po uderzeniach kolanami

Czy Jon Jones powinien zostać dopuszczony do walki z Anthonym Smithem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL