Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Łazarz w starciu z Marcinem Wójcikiem na gali KSWMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Marcin Łazarz w starciu z Marcinem Wójcikiem na gali KSW

Marcin Wójcik zrobił wagę przed walką na Cage Warriors 102

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Wójcik (11-6) zmieścił się w limicie wagi półciężkiej przed galą Cage Warriors 102 w Londynie. Rywalem Polaka w debiucie dla brytyjskiej organizacji będzie Modestas Bukauskas (6-2).

Wójcik wniósł na wagę 206 funtów, a jego przeciwnik 203,6. Dla Polaka walka z Litwinem będzie niezwykle ważna. "Gigant" z Piły chce odbudować swój rekord po bolesnej porażce ze Scottem Askhamem na KSW 45 w Londynie. 

Marcin Wójcik to były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w wadze półciężkiej. 29-latek ma na swoim koncie zwycięstwa z m.in. Michałem Fijałką, Tomaszem Kondraciukiem czy Michałem Oleksiejczukiem.

Walka na gali w Londynie będzie debiutem Wójcika w Cage Warriors. Przez ostatnie trzy lata "Gigant" bił się wyłącznie dla Konfrontacji Sztuk Walki.

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk zdradziła swoje plany

W głównym pojedynku Cage Warriors 102 James Webb zmierzy się z Thomasem Robertsenem, a stawką starcia będzie pas mistrzowski brytyjskiej organizacji w wadze średniej. 

Zobacz także: Błachowicz może pauzować przez 6 miesięcy


ZOBACZ WIDEO: Radosław Paczuski zaskoczył w debiucie. "MMA trenuje dopiero od pięciu tygodni!"

Czy Marcin Wójcik pokona Modestasa Bukauskasa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL