Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andrzej Grzebyk WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: Andrzej Grzebyk

Andrzej Grzebyk idzie po drugi pas federacji FEN (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mistrz kategorii średniej, Andrzej Grzebyk (14-3, 7 KO, 3 SUB), będzie rywalem Kamila Gniadka (13-5-1, 3 KO, 8 SUB) podczas gali FEN 24, która 16 marca odbędzie się w hali COS Torwar w Warszawie. Prezentujemy zapowiedź tej walki.

Grzebyk w maju 2018 roku pokonał Thiago Vieirę, dzięki czemu został mistrzem Fight Exclusive Night w kategorii średniej. Od tamtego pojedynku raz wyszedł do klatki poza organizacją i pewnie wygrał już w 1. rundzie przez techniczny nokaut.

Andrzej Grzebyk długo pracował na mistrzowską szansę, gdyż przed tym pojedynkiem cztery swoje próby wygrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Marcina Naruszczkę i Anatolija Litwinowa. Występ w Warszawie będzie debiutem zawodnika z Tarnowa w kategorii półśredniej.

Zobacz także: Pokaźne wypłaty po UFC 235

Pochodzący ze Szczecina Kamil Gniadek czterokrotnie walczył pod szyldem federacji i czterokrotnie zwyciężał. "The Undertaker" zaczynał od grapplingu i ju-jitsu, ale szybko zdecydował się na MMA - pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat. Doświadczenie w nowej dyscyplinie zbierał tocząc zacięte boje m.in. z przyszłymi zawodnikami UFC – Artemem Lobovem i Łukaszem Sajewskim. 

Zobacz także: Bolesna porażka Marcina Wójcika w Londynie

Stawką starcia Grzebyk - Gniadek na FEN 24 będzie pas wagi półśredniej (do 77 kg). 

Oto zapowiedź tego pojedynku:

Czy Andrzej Grzebyk zostanie podwójnym mistrzem FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL