Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski

KSW 48: Łukasz Jurkowski nie jest faworytem bukmacherów

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Jurkowski (16-11) nie jest faworytem bukmacherów w walce ze Stjepanem Bekavacem (19-9) na gali KSW 48, która 27 kwietnia odbędzie się w Lublinie. Dla Polaka to szansa do rewanżu za porażkę sprzed niemal 14 lat.

"Juras" do klatki KSW powróci po ponad rocznej przerwie i dość pechowej, bo odniesionej przez kontuzję, porażce z Martinem Zawadą. Pionier MMA w Polsce i pierwszy turniejowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki zawodowo walczy już od 2004 roku. 

W starciu rewanżowym z Bekavacem Polak nie jest jednak faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo sięga około 2.1, co oznacza, że w przypadku 100 zł postawionych na triumf Łukasza Jurkowskiego, potencjalny czysty zysk (po odjęciu podatku) wyniesie nieco ponad 83 zł. 

Zobacz także: Kolejne mocne wzmocnienie KSW

Z kolei przy Chorwacie kurs oscyluje w granicach 1.65. 36-letni zawodnik z Rijeki do walki w Lublinie przystąpi po serii trzech przegranych z rzędu. W ostatnim występie, 7 kwietnia 2018 roku na ACB 84, Stjepan Bekavac przegrał z Danielem Toledo przez nokaut w 1. rundzie. 

W walce wieczoru KSW 48 w Lublinie Roman Szymański zmierzy się z Salahdinem Parnassem o tymczasowy pas w kategorii piórkowej.

Zobacz także: Znamy wstępny termin rewanżu Marerla - Askham


ZOBACZ WIDEO Serie A: Juventus zlał Udinese. Błysk utalentowanego nastolatka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Na czyje zwycięstwo postawiłbyś swoje pieniądze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL