Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Gamrot WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot negocjuje z KSW. Następna obrona pasa w wadze lekkiej

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mateusz Gamrot (15-0) w kolejnej walce dla KSW przystąpi do obrony pasa w wadze lekkiej (70 kg). Podwójny mistrz polskiej federacji w ostatnim występie wywalczył tytuł w kategorii do 66 kg.

Gamrot to jeden z niewielu zawodników w polskim MMA, którzy mogą pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Zawodnik Czerwonego Smoka Poznań i American Top Team wygrał 15 pojedynków z rzędu, a dla KSW walczy od niemal 6 lat. 

"Gamer" w rozmowie z "Polsatem Sport" przyznał, że niebawem kibice powinni zobaczyć go ponownie w akcji, tym razem w obronie pasa do 70 kg. - Na tę chwilę moja kolejna walka będzie w kategorii lekkiej. Nie wykluczam jednak obrony pasa w kategorii do 66 kilogramów - powiedział. 

Zobacz także: Jon Jones nadal przyciąga kibiców

28-latek zaznaczył, że kontrakt na kolejny pojedynek w KSW nie jest jeszcze podpisany. - Na razie jestem w fazie negocjacji. Sam jeszcze nie wiem, jaka będzie moja przyszłość. Rozwijam swoje umiejętności, żeby być gotowy w każdej płaszczyźnie. Czekam na ten moment, kiedy dowiem się czegoś finalnie i żebym mógł sprecyzować plan treningowy - dodał Mateusz Gamrot

Kibice znają daty i miejsca dwóch najbliższych gal KSW. Jak na razie sfinalizowana jest karta walk gali w łódzkiej Atlas Arenie, 23 marca. Z kolei 27 kwietnia po raz pierwszy Konfrontacja Sztuk Walki zawita do Lublina. Tam jak na razie ogłoszono dwie walki - Łukasza Jurkowskiego ze Sjepanem Bekavacem oraz Romana Szymańskiego z Salahdinem Parnassem.

Zobacz także: Tomasz Narkun w szczerym wywiadzie przed KSW 47

ZOBACZ WIDEO: Witold Bańka: Akcja na Nanga Parbat? To był wielki i heroiczny wyczyn

Czy Mateusz Gamrot powinien bronić dwóch tytułów w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL