Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com

KSW przygotowuje reality show. Dla zwycięzcy kontrakt z federacją

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW, przyznał, że pracuje nad projektem reality show, które będzie pokazywany w stacji Polsat. Jak na razie termin pojawienia się programu w telewizji nie jest znany.

KSW ma zaplanowane już dwie kolejne swoje gale. Najbliższa z nich odbędzie się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie, a w walce wieczoru Tomasz Narkun skrzyżuje rękawice z Philem De Friesem.

27 kwietnia Konfrontacja Sztuk Walki zorganizuje też pierwszą imprezę w Lublinie, w miejscowej hali Globus. Tam w głównym pojedynku o tymczasowy tytuł w kategorii piórkowej zawalczą Roman Szymański i Salahdine Parnasse. 

W drugiej połowie 2019 roku kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce może czekać jednak duża niespodzianka. Maciej Kawulski zdradził, że rozpoczęły się prace nad projektem reality show. 

Zobacz także: Alexander Gustafsson poznał kolejnego rywala

ZOBACZ WIDEO Lewandowski przeszedł do historii. "Zrobił to z ogromną łatwością"

- Chodzi w tym programie tylko o to, że na końcu może zostać tylko jeden, a właściwie dwóch, którzy na zawodowej gali KSW będą walczyć o kontrakt z federacją. Układ jest prosty - 8 zawodników, 7 walk i kilkanaście odcinków w sezonie, które będą przybliżać tych bohaterów - powiedział twórca potęgi MMA w Polsce w rozmowie z MMARocks.pl

Zainteresowana współprodukcją reality show jest telewizja Polsat, z którą KSW współpracuje od kilkunastu lat.

- Dostaliśmy taką informację, że nasza rodzima stacja jest zainteresowana tym produktem. Nie wiem, czy wyjdzie on w ramówce zimowej czy letniej, ale ten projekt odkopaliśmy i zaczęliśmy nad nim pracować - dodał Kawulski.

Zobacz także: Jurkowski nie jest faworytem bukmacherów na KSW 48

Czy produkcja reality show to dobry pomysł KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL