WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / JAKUB BARANSKI / 400mm.pl / Na zdjęciu: Krzysztof Kondraciuk (z lewej) i Bartosz Leśko

FEN 24: Bartosz Leśko na ostatniej prostej do walki o pas wagi średniej

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Bartosz Leśko (8-1, 2 KO, 5 SUB) zmierzy się z Marcinem Naruszczką (19-9, 7 KO, 2 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 24, która odbędzie się 16 marca w Warszawie. Zawodnik z Gdyni zaprezentował dzień ze swoich przygotowań do pojedynku.

Leśko w 2018 roku stoczył trzy pojedynki - dwa z nich wygrał i jeden przegrał. Gdynianin na największe pochwały zasłużył po pokonaniu Tomasza Kondraciuka, którego poddał podczas Fight Exclusive Night 22 w Poznaniu już w 1. rundzie.

O walce w nowej dla siebie kategorii półciężkiej, przeciwko Kewinowi Wiwatowskiemu, dowiedział się kilka dni przed galą FEN 21 we Wrocławiu. Bartosz Leśko znowu wygrał przez poddanie już w 1. rundzie. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego uchodzi za jednego z najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia.

Zobacz także: Materla przygotowuje się w cenionym klubie

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z przygotowań 23-latka do rewanżowej walki z Marcinem Naruszczką. Gdzie dotlenia organizm podczas codziennego spaceru, na co pozwoli sobie po walce i co najbardziej kusi go na sklepowych półkach? Odpowiedzi na te pytania są zawarte w poniższym materiale. 

Zobacz także: KSW przygotowuje reality show

Czy Bartosz Leśko zrewanżuje się Marcinowi Naruszczce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL