Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr StrusNewspix / Dominik Buze / Na zdjęciu: Piotr Strus

8 czerwca gala ACA 96 w Łodzi! W karcie walk Held, Strus, Omielańczuk

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jedna z najmocniejszych organizacji MMA na świecie swoją 96. galę zorganizuje w Łodzi. Już 8 czerwca klatka ACA stanie w hali Sport Arena. Na gali zawalczą topowi polscy zawodnicy, m.in. Marcin Held, Piotr Strus i Daniel Omielańczuk.

Po raz pierwszy to w Łodzi będzie można zobaczyć na żywo najmocniejsze pojedynki MMA, które organizacja ACA regularnie serwuje fanom mieszanych sztuk walki podczas swoich gal. 

- Galę ACA 96 zaplanowaliśmy na sobotę, 8 czerwca. Nasza klatka stanie w nowym obiekcie Łódź Sport Arena i zestawimy w niej naprawdę mocnych fighterów z polski i zagranicy. Podczas łódzkiej gali zawalczy m.in. Marcin Held, którego kontuzja wykluczyła z pojedynku w Warszawie. Na karcie ACA 96 nie zabraknie też Piotra Strusa i Daniela Omielańczuka, którzy świetnie zaprezentowali się podczas ostatniej gali organizacji udowadniając, że ich pojedynki nigdy nie są nudne. Tradycyjnie sięgniemy też po lokalnych zawodników i na karcie walk pojawią się nowe, ciekawe nazwiska. Ze sprzedażą biletów ruszamy 25 marca - mówi Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel ACA w Polsce.

Zobacz także: Nurmagomiedow zdradził termin powrotu do UFC

Absolute Championship Akhmat, wcześniej znane pod nazwą ACB, w ciągu ostatnich pięciu lat zorganizowało 92 gale min. w Rosji, USA, Brazylii, Australii, Anglii, Austrii oraz w Niemczech. ACA jest trzecią organizacją MMA na świecie, mającą kontrakty na wyłączność z ponad 250 zawodnikami.

W Polsce rosyjska organizacja gościła do tej pory pięciokrotnie, ale jeszcze nigdy w Łodzi. Ostatnia gala ACA 92 odbyła się w lutym tego roku na warszawskim Torwarze i została bardzo pozytywnie oceniona przez fanów.

Zobacz także: Bedorf otwarty na rewanż z Pudzianowskim

ZOBACZ WIDEO: Daniel Omielańczuk o walce Strusa. "Trochę go przewieźli z werdyktem"

Czy ACA to realne zagrożenie w Polsce dla federacji KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL