WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

KSW 47: Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki mówią o "czterech setach"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed walką na gali KSW 47 w Łodzi Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki zawarli zakład. "W sobotę przynosi przegrany!" - zdradza "Pudzian".

Mariusz Pudzianowski (12-6-1) w sobotę (23 marca) zmierzy się z Szymonem Kołeckim (6-1) na gali KSW 47 w Łodzi. Obaj zawodnicy deklarują, że są przygotowani na "wojnę" w klatce. Natomiast po walce planują się spotkać, by rozstrzygnąć niecodzienny zakład.

O szczegółach opowiada Pudzianowski na filmie udostępnionym na Instagramie. "Dzisiaj trzymamy się, natomiast za sześć dni będziemy lać się po pysku aż farba będzie tryskać. A później wieczorem... Co Szymon będzie? (...) Ten, który przegra przynosi cztery sety. Nie mówimy czego" - słyszymy na nagraniu.


Faworytem ekspertów do zwycięstwa jest 42-letni "Pudzian". "Już jeden mistrz olimpijski chciał walczyć z Pudzianem. Legenda judo, jeden z prekursorów MMA w Polsce. Pamiętacie jak się skończyła walka Pudzian vs Nastula? Lubię Szymona, ale w walce ze mną skończy tak jak Paweł. To nic osobistego, ale walkę może wygrać tylko jeden" - napisał fighter z Białej Rawskiej na Facebooku.

ZOBACZ: Pudzianowski przestrzega Kołeckiego. Przywołuje pojedynek z Nastulą >>

ZOBACZ: KSW 47. Szymon Kołecki zdradza plan na Mariusza Pudzianowskiego. "Chcę go zdominować" >>

Dla Kołeckiego walka na KSW 47 będzie debiutem w największej polskiej organizacji MMA. Były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów ma prosty plan na pokonanie Pudzianowskiego. - Nie zamierzam stać i czekać jak walka się potoczy, chcę go zdominować! Mam przygotowane akcje na głowę i korpus, grunt, by ciągle przeć do przodu - zapowiedział w rozmowie z  "Super Expressem".

ZOBACZ WIDEO: Daniel Omielańczuk o walce Strusa. "Trochę go przewieźli z werdyktem"

Szymon Kołecki ma szanse na zwycięstwo z "Pudzianem" na KSW 47?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL