Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Walka Sebastiana Przybysza i Dawida Gralki na KSW 44Materiały prasowe / KSWMMA.com / Walka Sebastiana Przybysza i Dawida Gralki na KSW 44

KSW 47. Gralka - Polityło: bezlitosne TKO w drugiej rundzie

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
KSW 47: The X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczęło się od efektownego TKO. Paweł Polityło nie dał żadnych szans lokalnemu bohaterowi, Dawidowi Gralce.

Do polskiego potentata Paweł Polityło trafił niespodziewanie. W ostatniej chwili wskoczył do karty KSW 40. Zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Antunem Raciciem i przegrał przez decyzję. Od tamtej pory walczył trzykrotnie i za każdym razem zwyciężał. Skutkowało to dostaniem kolejnej szansy od Konfrontacji Sztuk Walki.

Zobacz także: Heraklesy 2018 wyłonione. Jan Błachowicz zawodnikiem roku w polskim MMA

Na co dzień trenuje w dublińskim Fantom MMA, a w przeszłości trenował zapasy w Bizonie Milicz z aktualnym mistrzem KSW w wagach lekkiej i piórkowej, Mateuszem Gamrotem.

Z kolei, Dawid Gralka w KSW zadebiutował po serii czterech wygranych. Podczas czerwcowej gali w Ergo Arenie przegrał jednak z Sebastianem Przybyszem już w pierwszej rundzie.

Pierwsza runda toczyła się pod dyktando Polityły. Przewracał Gralkę, był od niego dużo pewniejszy. Z minuty na minutę przewaga mieszkającego w Irlandii wrocławianina wzrastała. 

W drugiej, i jak się okazało, ostatniej odsłonie, był bezlitosny dla łodzianina. Udało mu się na stałe przenieść walkę do parteru, a tam porozbijał swojego konkurenta. Sędzia Łukasz Bosacki musiał zakończyć walkę.

W walce wieczoru KSW 47 o pas wagi ciężkiej zmierzą się Philip De Fries i Tomasz Narkun. W karcie są też między innymi Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki, którzy stoczą pojedynek na szczycie.

ZOBACZ WIDEO: KSW 47: Kołecki pewny siebie. "Wygram walkę zdecydowanie!"

Czy Paweł Polityło osiągnie sukces w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL