Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Rajewski po zwycięstwie na KSW 44 Materiały prasowe / KSWMMA.com / Na zdjęciu: Łukasz Rajewski po zwycięstwie na KSW 44

ACA 96: Rajewski, Pawlak i Kopera w karcie walk gali w Łodzi

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Rajewski wystąpi na czerwcowej gali ACA 96 w Łodzi. W wadze lekkiej zawodnik zmierzy się z łodzianinem, Łukaszem Koperą. To nie koniec polskich nazwisk i mocnych lokalnych akcentów w karcie walk gali zaplanowanej na 8 czerwca.

Podczas czerwcowej gali Łukasz Kopera (8-3) zadebiutuje w organizacji ACA. Łodzianin zawalczy u siebie i na pewno będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się lokalnym fanom MMA. W październiku zawodnik stoczył mocną walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej podczas FEN 22, ale w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość rywala.

Wcześniej aż 6 z 8 zwycięskich walk kończył przed czasem. Rywalem łodzianina będzie zawodnik z Płocka. Dla Łukasza Rajewskiego (8-5) to nie będzie pierwszy występ w klatce rosyjskiej organizacji. We wrześniu 2016 roku walka "Raju" z Rasulem Jahajewem zakończyła się nieumyślnym faulem Rosjanina i wynikiem no-contest.

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski już po zabiegu

Na łódzkiej gali MMA nie mogło zabraknąć Pawła Pawlaka (14-4). Warto przypomnieć, że lokalny zawodnik miał już ofertę od organizacji na walkę w 2016 roku, ale ze względu na kontuzję rywala, Emila Różewskiego, pojedynek w Warszawie się nie odbył.

ZOBACZ WIDEO Sławomir Duba o końcu kariery Marcina Różalskiego: Coś może się pozmienia, ale to daleka przyszłość

W czerwcu w Łodzi "Plastinho" wejdzie w końcu do klatki ACA i stoczy pojedynek w wadze półśredniej z niepokonanym do niedawna Rosjaninem. Jewgienij Bondar (8-1) swoją pierwszą zawodową walkę przegrał w styczniu podczas ACA 91. 

W starciu wieczoru wystąpi Piotr Strus (13-5), który podczas ostatniej gali organizacji w Polsce skradł serca kibiców na trybunach Torwaru i za swoją walkę zainkasował bonus w wysokości 10 tys. dolarów. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Bułgar, Swietłozar Sawow (18-6).

Gala ACA 96 odbędzie się 8 czerwca, w sobotę, w Hali Widowiskowo-Sportowej Łódź Sport Arena im. Józefa Żylińskiego.

Zobacz także: Bellator planuje hitowy pojedynek

Czy Łukasz Rajewski pokona Łukasza Koperę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL