Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykInstagram / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Powaliła mężczyznę jednym ciosem? Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W najbliższy wtorek Joanna Jędrzejczyk kolejny już raz zasiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. "O tym jak położyć kogoś za pierwszym razem" - zapowiada showman telewizji TVN.

"O przyjaźni z Jean Claude Van Damme. O zasadzie nadstawiania drugiego policzka (Ewangelia św Mateusza podobno). O porażkach ale nie byciu pokonanym. O tym jak położyć kogoś za pierwszym razem (na obrazku). Oraz o tym czy wolałaby walczyć z Magdą Gessler czy Dorotą Wellman - czytamy na facebookowym profilu programu "Kuba Wojewódzki".

W wtorek (9 kwietnia) gościem samozwańczego króla TVN będzie była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk. Olsztynianka w przeszłości siedziała już na słynnej kanapie u Kuby (w listopadzie 2015 r.).

ZOBACZ: Nietypowy trening Joanny Jędrzejczyk >>

W zapowiedzi programu widzimy, jak mistrzyni MMA "powala" jednym ciosem mężczyznę, którego Wojewódzki wystawił na ciężką próbę. Scena rodem z WWE (World Wrestling Entertainment) z pewnością zachęca do obejrzenia wtorkowego odcinka.

ZOBACZ: "Ależ emocje w Domu Wielkiego Brata". Joanna Jędrzejczyk wcieliła się w rolę trenerki >>

Drugim gościem showmana TVN będzie piosenkarka i autorka tekstów, Daria Zawiałow. - Ta druga pyskata - napisał Wojewódzki na portalu społecznościowym.

ZOBACZ WIDEO Szalone i efektowne walki na gali One FC: A New Era w Tokio

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL