Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nick Newell (z lewej) Getty Images / Na zdjęciu: Nick Newell (z lewej)

Jednoręki Nick Newell nie składa broni w MMA. Kolejna walka 31 maja

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Nick Newell nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w MMA. Jednoręki zawodnik powróci w maju do klatki po niemal rocznej przerwie. W 2018 roku "Notorious" był bliski podpisania kontraktu z UFC.

Newell od lat zadziwia fanów sportów walki. Walcząc bez jednego przedramienia, potrafił do tej pory pokonać 14 pełnosprawnych przeciwników i tylko 2 razy doznał porażek, w tym raz z obecną gwiazdą UFC, Justinem Gaethje. 

W latach 2019-2015 roku Nick Newell z powodzeniem walczył dla World Series of Fighting, ale po wygranej z Tomem Mercellino postanowił zakończyć przygodę ze sportem, m.in. z uwagi na swoje zdrowie. 

W 2018 roku Amerykanin powrócił jednak do walk. Najpierw, w marcu poddał Sonny'ego Luque, ale trzy miesiące później musiał uznać wyższość Alexa Munoza na jednej z gal Dana White's Tuesday Night Contender Series.

Zobacz także: Krzysztof Kułak zapowiada głośny pojedynek

Pomimo iż nie udało się 33-latkowi wywalczyć kontraktu z UFC, ten nie składa broni. Kolejną walkę niepełnosprawny zawodnik ma stoczyć z Kalvinem Hackneyem (17-5) na gali CES MMA 56 w Connecticut, 31 maja. Informację w tej sprawie przekazał portal mmajunkie.com.

Zobacz także: Mocna karta walk UFC w Sankt Petersburgu


ZOBACZ WIDEO: Polak miażdży kolejnych rywali w MMA! "Sam dla siebie jestem odkryciem!"

Czy Nick Newell trafi w przyszłości do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL