Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł PolityłoMateriały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Paweł Polityło

KSW 49: rewanż Polityły z Raciciem dodany do karty walk

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Po prawie 19 miesiącach od ich pierwszego starcia, Antun Račić (22-8-1, 13 Sub) i Paweł Polityło (4-1, 1 KO) ponownie skrzyżują rękawice 18 maja na KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

"Killer" i "Polski Orzeł" spotkali się po raz pierwszy w klatce KSW na dublińskiej gali KSW 40. Wtedy Polityło wskoczył do karty na niecałe dwa dni przed wydarzeniem, a pojedynek z mającym na koncie 28 pojedynków Chorwatem był jego debiutanckim bojem w zawodowym MMA.

Mimo to Polak zaprezentował się znakomicie i postawił najtrudniejsze jak do tej pory warunki piekielnie mocnemu rywalowi z Bałkanów. Antun Racić jest niepokonany w KSW. Swoją przygodę z okrągłą klatką największej organizacji MMA w Europie rozpoczął właśnie od starcia na KSW 40 w Dublinie. Fani znad Wisły mieli szansę zobaczyć go w akcji na polskiej ziemi podczas KSW 43 i KSW 46, gdzie wypunktował kolejno Kamila Selwę i Sebastiana Przybysza.

Zobacz także: Jurkowski stawia sprawę jasno przed KSW 48

"Killer" z Dubrownika w swojej karierze wygrał przed czasem aż 13 z 19 zwycięskich pojedynków. Wszystkie te walki 28-latek kończył w parterze, przez co zyskał sobie sławę niezwykle niebezpiecznego grapplera. Paweł Polityło od czasu pojedynku z Chorwatem jest niepokonany.

"Polski Orzeł" zwyciężył trzy starcia z rzędu przez decyzje na galach w Irlandii, gdzie na co dzień mieszka. Ta seria pozwoliła mu ponownie pojawić się w klatce. Na KSW 47 w Łodzi Polityło w bardzo widowiskowym stylu odprawił ciosami Dawida Gralkę w drugiej rundzie i zanotował pierwszą wygraną przed czasem w karierze.

Zobacz także: Świetny pojedynek na DSF w Nowym Sączu


ZOBACZ WIDEO: Polak miażdży kolejnych rywali w MMA! "Sam dla siebie jestem odkryciem!"

Czy Paweł Polityło zrewanżuje się Chorwatowi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL