WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / UFC / Na zdjęciu: walka Magomed Mustafajew - Rafael Fizijew

UFC Sankt Petersburg: efektowny nokaut na otwarcie. Co za obrotówka Mustafajewa! (wideo)

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Pomimo ponad dwuletniej przerwy w MMA, Magomied Mustafajew (14-2) w świetnym stylu powrócił do oktagonu. W walce otwarcia gali w Sankt Petersburgu posłał rywala na deski po efektownej obrotówce.

Powracający po dłuższym rozbracie ze sportami walki wojownik z Soczi rozpoczął pojedynek z Rafaelem Fizijewem od frontowego kopnięcia. Konkurent starał się mu zagrozić, ale nie miał na to dużych szans. Magomed Mustafajew potrzebował zaledwie 86 sekund, aby po efektownej obrotówce posłać swojego przeciwnika na deski!

Zobacz także: Skompromitowany Jarrell Miller przyznał się do dopingu. "Wybrałem źle i teraz za to płacę"

30-letni sambista z Jackson Wink MMA udowodnił, że nie powiedział ostatniego słowa w wadze lekkiej UFC. W 2015 roku zmierzył się z Polakiem Piotrem Hallmannem i wygrał przez TKO po pechowym rozcięciu na twarzy "Płetwala".

Zobacz nokaut:

W rozpisce gali UFC w Sankt Petersburgu znalazło się trzech Polaków. Po 16:30 do oktagonu wyjdą Michał Oleksiejczuk i Gadżymurad Antigułow, a w kolejnej walce zaprezentuje się Marcin Tybura, który zmierzy się z Szamilem Abdurachimowem. Na 19:00 zaplanowano potyczkę Krzysztofa Jotki z Alenem Amedovskim.


ZOBACZ WIDEO Prezes FEN: Trzeba było sięgnąć głębiej do kieszeni

Czy Magomied Mustafajew odniesie suckes w czołówce wagi lekkiej UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL