Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Martin Lewandowski

World MMA Awards: KSW i Martin Lewandowski wśród nominowanych

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Magazyn "Fighters Only", największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki, ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA Awards. Znalazło się miejsce dla KSW i współwłaściciela organizacji, Martina Lewandowskiego.

Podobnie jak w poprzednich dwóch latach, tak i tym razem KSW znalazło się w gronie pięciu najlepszych marek MMA na świecie nominowanych do tytułu "Organizacji roku". Bezpośrednią konkurencję dla polskiego potentata stanowić będą Rizin, One Championship, Bellator MMA i UFC. Zabrakło ACA czy Cage Warriors.

Zobacz także: KSW 48: zmiana w karcie walk. Michał Michalski ma nowego rywala

Drugie wyróżnienie powędrowało natomiast do Martina Lewandowskiego, współwłaściciela Konfrontacji Sztuk Walki, który został nominowany w kategorii "Szef roku" i tym samym znalazł się w gronie pięciu najważniejszych postaci branży MMA. Konkurują z nim Dana White, Jeff Novitzky, Chatri Sityodtong i Scott Coker.

Zobacz także: KSW 48: Łukasz Jurkowski chce wziąć odwet na Chorwacie (wideo)

To tylko dwie z wielu kategorii, w których wyłonieni zostaną triumfatorzy. Do najbardziej prestiżowych tytułów należą "Zawodnik roku", "Międzynarodowy zawodnik roku" czy "Walka roku".

Coroczne nagrody World MMA Awards zostaną rozdane w tym roku już po raz jedenasty. Głosowanie w poszczególnych kategoriach odbywa się na stronie World MMA Awards.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #29: życiowa szansa Polaka na KSW 49!

Czy KSW lub Lewandowski zdobędą nagrodę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL