Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan BłachowiczNewspix / PIOTR KUCZA/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

Jan Błachowicz podzielił kibiców. Przez zdjęcie z Wałęsą

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zdjęcie Jana Błachowicza z prezydentem Lechem Wałęsą wywołało prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Część internautów zarzuca sportowcowi, że... - tu cytat: "psuje swój wizerunek".

"Prezydent" - napisał Jan Błachowicz w komentarzu do zdjęcia zamieszczonego na Instagramie. Taka sama fotografia pojawiła się na profilu gwiazdy MMA na Facebooku. Na zdjęciu widzimy polskiego zawodnika UFC w towarzystwie byłego prezydenta - Lecha Wałęsy.

Post Błachowicza podzielił internautów. Wałęsa, legenda "Solidarności" i Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990–95, dzisiaj wywołuje sporo kontrowersji. Od czasu przemian ustrojowych w naszym kraju pojawiały się bowiem zarzuty, że Wałęsa w przeszłości współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa pod pseudonimem "Bolek". Taką tezę postawiono m.in. w książce historyków IPN pt. "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii".


"Janek, tu jest kolano i tu sobie strzelasz. Jak jesteś sportowcem, to skup się na sporcie, bo bardzo łatwo stracisz wielu fanów jak zaczniesz politykować. Szczególnie z tym panem" - skomentował zdjęcie jeden z internautów. "Janek, psujesz swój wizerunek pokazując się z tym osobnikiem" - dodał kolejny przeciwnik byłego prezydenta.

ZOBACZ: Luke Rockhold o walce z Janem Błachowiczem: Zleję go w zasadzie w każdej płaszczyźnie >>

Nie brakuje też pozytywnych reakcji. "Brawo Janek! Wielki sportowiec z Wielkim człowiekiem!", "Dwie piękne historie..." - to tylko wybrane wpisy tych, którzy uważają, że wspólne zdjęcie z prezydentem Wałęsą to zaszczyt.

Przypomnijmy, że "Cieszyński Książę" wróci do oktagonu UFC 6 lipca. Rywalem 36-letniego wojownika na gali UFC 239 będzie Luke Rockhold z USA.

ZOBACZ: Heraklesy 2018 wyłonione. Jan Błachowicz zawodnikiem roku w polskim MMA >>

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #29: życiowa szansa Polaka na KSW 49!

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL