Najnowsze Wyniki/Kalendarz
klatka MMAGetty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA

Free Fight Federation - nowa organizacja na polskiej scenie MMA

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
8 maja kibice poznają pierwszych uczestników debiutanckiej gali Free Fight Federation, która 8 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze. Za projektem tym stoi telewizja Polsat.

Konferencja prasowa FFF odbędzie się w środę 8 maja o godzinie 10.00 w restauracji Champions w hotelu Marriott, al. Jerozolimskie 65/77 w Warszawie. 

Podczas niej zostanie przedstawiony nowy, święcący coraz większe sukcesy na świecie, pomysł na organizację imprez MMA w Polsce, a także pojawią się główni bohaterowie wydarzenia, które odbędzie się 8 czerwca w hali CSR w Zielonej Górze.

Zobacz także: Hitowe starcie na gali w Radomiu

Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

Zobacz także: Tak bije Jessica Andrade (wideo)

Oto logo nowej organizacji:

ZOBACZ WIDEO FC Barcelona zagra w finale Ligi Mistrzów? "Messi przerasta Liverpool i całą Ligę Mistrzów"

Komentarze (2):

 • OSKAR_B Zgłoś
  Ludzie chcą oglądać taki ,,cyrk" to niech będą takie transmisje w telewizji, ale nie promujcie takich ,,wydarzeń" na tym portalu. Jest to nieuczciwe wobec ciężko trenujących
  Czytaj całość
  zawodników sportów walki, bo ,,Fame MMA" czy ,,Free Fight Federation" mają tyle wspólnego ze sportem co siostry Godlewskie ze śpiewaniem. Boję się, że niedługo na portalu będą artykuły typu Najman nazwał Trybałę ,,cykorem", a Trybała Najmana ,,pajacem", więc panie Ossowski niech pan zajmie się ,,sportem", a nie ,,cyrkiem".
  • yes Zgłoś
   kilku znanych ma szansę na mistrzostwo świata...

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL