Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Szostak - JunMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: walka Szostak - Jun

KSW 49. Szostak - Jun: zabójcze 30 sekund, błyskawiczny nokaut!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Erko Jun pozostaje niepokonany w zawodowym MMA po gali KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Bośniak bardzo szybko znokautował Akopa Szostaka.

Niepokonany kolega treningowy mistrza KSW Roberta Soldicia i braci Zawadów, Erko Jun, zaprezentował się znakomicie w dotychczasowej karierze w okrągłej klatce. Na KSW 45: The Return to Wembley 28-latek pokonał Pawła "Popka Monstera" Mikołajuwa przez nokaut techniczny w drugiej rundzie. W debiucie pokonał natomiast Tomasza Oświecińskiego.

KSW 49. Polityło - Racić: chorwacki "Killer" z kolejną wygraną w Polsce

Z kolei Akop Szostak wszedł do klatki KSW kilka miesięcy po nietypowym debiucie w największej organizacji MMA w Europie. Warszawianin pojawił się przed fanami na KSW 45 w Londynie i po nieumyślnym faulu zakończył starcie z Jamie'em Sloane'em już w 24. sekundzie wynikiem no contest.

To była błyskawiczna walka. Kilka chwil wyczuwania się w stójce i morderczy cios już po 30 sekundach! Jun trafił Szostaka i wygrał po raz trzeci w Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW 49. Andryszak - Henrique: kontrowersyjna porażka Polaka przez duszenie

W walkach wieczoru KSW 49 dojdzie do pojedynków o pasy mistrzowskie. W kategorii średniej mierzą się Michał Materla i Scott Askham, zaś w półśredniej Roberto Soldić i Krystian Kaszubowski.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Michał Materla wprost: Popełniłem błąd

Czy spodziewałeś się takiego wyniku walki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL