WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Josh Hedges/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Sage Northcutt

MMA. Northcutt opowiedział o dramacie po brutalnym nokaucie. Miał osiem złamań i dziewięciogodzinną operację

Dawid Borek
Dawid Borek
"Wrócę!" - zapowiedział Sage Northcutt, który został brutalnie znokautowany przez Cosmo Alexandre'a na gali w Singapurze. Po niej przeżył dramat.

Na gali One FC: Enter the Dragon w Singapurze Sage Northcutt został znokautowany przez Cosmo Alexandre'a już w 29. sekundzie pierwszej rundy. 23-latek, który zadebiutował w barwach organizacji One FC, otrzymał wtedy potężny prawy sierpowy, po którym padł na matę jak rażony prądem.

Zobacz brutalny nokaut:

Po brutalnym nokaucie Sage Northcutt został przetransportowany do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Ci mieli sporo pracy, bowiem u Amerykanina zdiagnozowano aż osiem złamań. Zawodnik wylądował na stole operacyjnym, a jego zabieg trwał aż dziewięć godzin.

"Jestem świeżo po operacji. Miałem osiem złamań i dziewięciogodzinną operację. Jestem wdzięczny lekarzom za niesamowitą opiekę, a organizacji, rodzinie, przyjaciołom i fanom za wsparcie. Moja twarz nie jest teraz zbyt piękna, ale... wrócę!" - zapowiedział Northcutt, publikując zdjęcie na Instagramie.

23-latek dołączył do organizacji One FC w listopadzie ubiegłego roku, przechodząc do niej z UFC. Porażka z Cosmo Alexandre'em była jego trzecią w zawodowej karierze. W swoim bilansie ma jeszcze 11 triumfów.

Zobacz także:
KSW 49. Henrique o kontrowersyjnej decyzji sędziego. "Moim zdaniem Andryszak odklepał trzy razy"
KSW 49. Akop Szostak załamany po porażce. "Nie wiem co dalej z moją karierą"

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Akop Szostak załamany po porażce. "Nie wiem co dalej z moją karierą"

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL