WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Karol Bedorf

KSW 49. Karol Bedorf z kontuzją po porażce z Grabowskim

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Karol Bedorf na KSW 49 niespodziewanie przegrał z Damianem Grabowskim, który pokonał go przez techniczny nokaut. Były mistrz wagi ciężkiej przyznał, że starcie z opolaninem okupił kontuzją.

- Bardzo serdecznie gratuluję Damianowi za wygrany pojedynek. Okupiłem go niestety pękniętą kością śródręcza. Na szczęście nie wymaga to zabiegu operacyjnego. Po prostu kilka najbliższych dni, może tygodni, trzeba będzie poświęcić na zrehabilitowanie tego. Do pęknięcia doszło w 1. rundzie. Przy zadawanym ciosie miałem nie do końca domkniętą pięść i kość strzeliła - powiedział Karol Bedorf na Facebooku. 

35-latek podziękował swoim kibicom za wsparcie, jakie ci okazali mu przed jak i po walce. Dla szczecinianina była to druga porażka z rzędu w KSW, a łącznie z czterech ostatnich walk dla polskiej federacji Bedorf zwyciężył tylko raz (z Mariuszem Pudzianowskim). 

Zobacz także: Akop Szostak załamany po porażce
Porażka z Grabowskim oddaliła perspektywę walki "Coco" o tytuł w kategorii ciężkiej, utracony w grudniu 2016 roku. Obecnie rekord zawodowy reprezentanta Berserker's Team Szczecin to 15 wygranych i 5 poażek.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Grabowski po zdemolowaniu Bedorfa. "Moim marzeniem jest walka z Mariuszem Pudzianowskim"

Czy Karol Bedorf zasłużył na rewanż z Damianem Grabowskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL