Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Jurkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski

KSW 49. Jurkowski o Materli: Na zawsze będzie inspiracją, idolem i bohaterem polskiego MMA

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Jurkowski na KSW 49 miał po raz kolejny okazję komentować dramatyczną walkę z udziałem Michała Materli. "Juras", pomimo porażki Polaka ze Scottem Askhamem, jest pełen podziwu dla jego postawy.

Materla w Ergo Arenie po raz kolejny zdobył serca polskich fanów i do ostatnich sił próbował przełamać twardą obronę weterana UFC. W 3. rundzie to jednak Scott Askham znokautował zawodnika ze Szczecina i to on został mistrzem kategorii średniej w KSW. 

Łukasz Jurkowski, który komentował galę, to dobry kolega Michała Materli. Po gali w Trójmieście "Juras" zabrał głos na temat ostatniej walki "Magica". 

Zobacz także: Akop Szostak załamany po porażce

"Nie ma dla mnie znaczenia, czy wygrywa, czy przegrywa. Na zawsze będzie inspiracją, idolem i bohaterem polskiego MMA. Mam wielką przyjemność być Jego kolegą od wielu lat. Wielkie serducho do walki, nieustępliwość i umiejętności. Wracaj do zdrowia i czekamy na kolejne emocje!" - napisał Jurkowski. 

Scott Askham na KSW 49 po raz drugi znalazł sposób na pokonanie Materli. W pierwszej walce Anglik dokonał tego już 1. rundzie.

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Czy chciałbyś zobaczyć trzecią walkę Askhama z Materlą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL