Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Chlewicki (z przodu) i Mansour Barnaoui (z tyłu) Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Łukasz Chlewicki (z przodu) i Mansour Barnaoui (z tyłu)

Zawodnik KSW zdobył milion dolarów! Mansour Barnaoui mistrzem azjatyckiej organizacji

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Niespełna trzy lata temu kibice mogli podziwiać w KSW Mansoura Barnaoui, a teraz jest on milionerem. Francuz na gali Road FC 53 w Czedżu pokonał A Sol Kwona i zgarnął pokaźną sumę w dolarach za zwycięstwo w turnieju wagi lekkiej.

"Tarzan" poddał Koreańczyka już w 1. rundzie duszeniem zza pleców i wygrał swoją szóstą walkę z rzędu dla Road FC, odbierając pas Koreańczykowi. Mansour Barnaoui trafił do azjatyckiej organizacji prosto z KSW. W 2016 roku stoczył on w Polsce dwa pojedynki. 

Barnaoui to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej KSW, ale w debiucie na polskiej ziemi musiał on uznać wyższość Mateusza Gamrota. Pół roku później, w grudniu na KSW 37, Francuz na gali w Krakowie rozbił Łukasza Chlewickiego. 

Zobacz także: Potężny nokaut na UFC w Rochester

Milion dolarów to rzecz jasna największa wypłata, jaką w dotychczasowej karierze otrzymał 26-latek. Niewykluczone, że sięgnie po niego teraz UFC.

Zobacz także: Martin Zawada po zwycięstwie z legendą MMA


ZOBACZ WIDEO KSW 49. Grabowski po zdemolowaniu Bedorfa. "Moim marzeniem jest walka z Mariuszem Pudzianowskim"

Czy chciałbyś zobaczyć jeszcze Francuza na gali KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL