Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Scott AskhamNewspix / GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FOTONEWS / Na zdjęciu: Scott Askham

Scott Askham: KSW wierzyło we mnie od początku

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Scott Askham od 18 maja jest mistrzem kategorii półśredniej w KSW. Anglik zdobył pas po drugiej wygranej z Michałem Materlą. Weteran UFC twierdzi, że polska federacja od początku widziała w nim duży potencjał.

31-latek jest podekscytowany faktem, że dwukrotnie udało mu się znokautować żywą legendę polskiego MMA i gwiazdę KSW, Michała Materlą. Według niego przed obydwoma pojedynkami był on skazywany na porażki ze szczecinianinem. - Wielu ludzi z Polski prawdopodobnie sądziło, że jestem leszczem, którego zbiją ich zawodnicy - powiedział Scott Askham w audycji "Eurobash" dla portalu mmafighting.com.  

Zawodnik z Doncester może pochwalić się obecnie serią czterech wygranych z rzędu, w tym trzech w KSW. Anglik twierdzi, że właściciele polskiej federacji od początku wierzyli, że może on odnieść sukces w ich federacji. - KSW wierzyło we mnie od początku. Nie dostałem kontraktu na jedną walkę. Miałem na umowie trzy pojedynki. Poczułem się przez to pewnie. Czuję, że teraz naprawdę kupiłem też ludzi i mam po swojej stronie jeszcze więcej fanów. 

Zobacz także: Antoni Chmielewski zawalczy na KSW 50

Przy okazji Askham w superlatywach wypowiedział się o Michale Materli, który zaimponował mu sercem do walki o obu walkach. Świeżo upieczony mistrz KSW w wadze średniej nie ukrywa, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Mamedem Chalidowem, o ile ten zdecyduje się wrócić ze sportowej emerytury.

Zobacz także: Jędrzejczyk o swoich celach w UFC

ZOBACZ WIDEO Tomasz Lipiński: Gala Ekstraklasy była dla mnie trochę śmieszna. To było dogadzanie Piastowi za wszelką cenę

Czy chciałbyś zobaczyć kolejną walkę Scotta Askhama na KSW 50?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL