Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

FFF: Mariusz Pudzianowski bohaterem kolejnej gali? Odważna deklaracja na antenie Polsatu

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian - zadebiutował w formule MMA. Podczas pierwszej gali FFF (Free Fight Federation) spotkał się z Radosławem Słodkiewiczem. Przy okazji okazało się, że już wkrótce w tej federacji może wystąpić... Mariusz.

Federacja FFF mocnym uderzeniem weszła na polski rynek. Pierwsza gala została pokazana w prime-time na antenie telewizji Polsat. Jednym z głównych bohaterów był Krystian Pudzianowski. Brat Mariusza zmierzył się ze utytułowanym (były medalista MŚ) kulturystą - Radosławem Słodkiewiczem. Pojedynek rozgrzał publikę. Zawodnicy poszli na całość, nie oszczędzali się, stworzyli ciekawe widowisko. Krew się lała - dosłownie (TUTAJ więcej szczegółów >>). Po blisko sześciu minutach Pudzianowski zasypał rywala lawiną ciosów, sędzia zakończył pojedynek. Po zakończeniu walki, obaj zawodnicy długo nie mogli dojść do siebie.

Wróćmy teraz do tego, co się stało przed rywalizacją. Na antenie Polsatu - w studio - spotkali się bracia obu zawodników: Mariusz Pudzianowski oraz Tomasz Słodkiewicz (również znany i utytułowany kulturysta). Obaj panowie rozmawiali na temat szans swoich najbliższych, aby po chwili...

- Jak Krystian wygra z moim bratem, to będę musiał cię wyzwać na pojedynek, aby się zrewanżować - wypalił nagle Tomasz Słodkiewicz. - Przyjmiesz rękawicę?

ZOBACZ WIDEO KSW 49. Grabowski po zdemolowaniu Bedorfa. "Moim marzeniem jest walka z Mariuszem Pudzianowskim"

Przypomnijmy, że Pudzianowski jest doświadczonym wojownikiem MMA, który ma na koncie kilkanaście walk, głównie w federacji KSW. W marcu 2019 Pudzian przegrał z Szymonem Kołeckim i po tym pojedynku pojawiły się głosy, że to koniec jego przygody z KSW, a może nawet zupełnie z klatką. W obliczu tych doniesień wypowiedź Pudziana jest co najmniej zastanawiająca.

Czytaj także: Free Fight Federation - nowa organizacja na polskiej scenie MMA >>

- Musiałbym przyjąć - odpowiedział Słodkiewiczowi. - Tak wypada. Powiem więcej, to działa również w drugą stronę, jakby Krystian przegrał, to ja z kolei chciałbym rewanżu.

Przypomnijmy: Słodkiewicz przegrał. Czy rzeczywiście jego brat - Tomasz - oficjalnie rzuci rękawicę Mariuszowi Pudzianowskiemu? Jeżeli tak, to może być początek nowej przygody Pudziana. Kto wie, może były mistrz świata StrongMan, wielokrotnie najsilniejszy człowiek świata, wkrótce zostanie największą gwiazdą federacji FFF?

Czy Mariusz Pudzianowski będzie walczył w federacji FFF?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL