Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed ChWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Mamed Ch.

Mamy nowe informacje ws. zatrzymania Mameda Ch.

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
- Zatrzymany Mamed Ch. po doprowadzeniu do Prokuratury usłyszy zarzuty. Następnie prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych - poinformowała Prokuratura Krajowa ws. zatrzymania byłego zawodnika MMA.

"We wtorek na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda Ch. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów" - poinformowała WP SportoweFakty Prokuratura Krajowa.

Potwierdziła więc wcześniejsze informacje, które podało radio RMF FM, a następnie WP SportoweFakty.

"Zatrzymany po doprowadzeniu do Prokuratury usłyszy zarzuty. Po ich ogłoszeniu prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych" - ogłoszono.

ZOBACZ WIDEO Bereszyński o awansie na Euro 2020. "Mamy już na tyle dużą przewagę, że nie damy sobie tego wydrzeć"

Prokurator Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach ustalił ponadto, że pojazdy były nabywane na terenie Czech.

"Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7" - czytamy.

38-latek to były mistrz wagi średniej i półciężkiej KSW, wielka gwiazda tej organizacji przez wiele lat. 1 grudnia 2018 roku po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie kariery.

W jej trakcie stoczył 45 walk, z których wygrał 35. Był zawodnikiem klubu Arrachion MMA Olsztyn.

Komentarze (31):

Wszystkie komentarze (31)

Komentarze (31)

×
    Wszystkie komentarze (31)
    PRZEJDŹ NA WP.PL