Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk: Dla mnie Mamed jest przykładnym obywatelem

Dawid Borek
Dawid Borek
- Dla mnie Mamed jest przykładnym obywatelem - powiedziała Joanna Jędrzejczyk. Mamed Ch., były zawodnik MMA, został zatrzymany przez policję.

- Ja znam Mameda z sali. Znam Mameda żonę, znam Mameda dzieci. Dla mnie Mamed jest naprawdę przykładnym obywatelem. Trzymam kciuki za Mameda. Tak jak mówię, prawda się wcześniej czy później obroni. Nigdy do głowy by mi nie przyszło, ze Mamed mógłby zostać posądzony o coś takiego - powiedziała Joanna Jędrzejczyk dla TVN24.

Mamed Ch. we wtorek został zatrzymany w sprawie paserstwa luksusowych samochodów. Ustalono, że wśród nich znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.

Zobacz: Wiedzieli, że to może być osoba niebezpieczna. Policja o kulisach zatrzymania Mameda Ch.

- To logiczne, że się lubimy. Mamed jest dla mnie wzorem do naśladowania. Nie mamy czasu, by spotykać się po treningach, bo każdy ma życie prywatne i rodzinę. Możemy jednak na siebie liczyć i służymy sobie pomocą - mówiła kilka lat temu Joanna Jędrzejczyk dla "Przeglądu Sportowego".

W środę, około 10:20, Mamed Ch. został doprowadzony do prokuratury w Katowicach. Według reporterki TVN 24 Małgorzaty Marczok były sportowiec ma usłyszeć nawet kilkanaście zarzutów.

Zobacz: Mamy nowe informacje ws. zatrzymania Mameda Ch.

38-latek to były mistrz wagi średniej i półciężkiej KSW. 1 grudnia 2018 roku po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie kariery.

ZOBACZ WIDEO ACA 96: Kopera pokonał Rajewskiego. "Determinacja i detale decydowały o zwycięstwie"

Komentarze (6):

 • Mal Kolona Zgłoś
  Jak znasz go tylko z sali ,to po co się wypowiadasz ? Jakby kogoś interesowało zdanie sportowca ""intelektualisty".
  • Arte7 Zgłoś
   A ja bym poczekał z tymi osądami. Materla też był zatrzymany, w areszcie swoje odsiedział, a potem wyroku brak. Nie twierdzę, że Mamed jest niewinny, ale też nie twierdzę, że jest
   Czytaj całość
   kryminalistą. Wstrzymajmy się i poczekajmy co wyjdzie w trakcie śledztwa, bo w końcu ostatnio zatrzymywanie wszystkich bez konkretnych zarzutów staje się popularne.
   • Marian Horbaczewski Zgłoś
    Joasia w trzech ostatnich walkach tak oberwala po glowce , ze teraz plecie cos trzy po trzy para pietnascie. Joasiu swoje opinie zachowaj dla swoich bliskich.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL