Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Maciej Kawulski

Maciej Kawulski o zatrzymaniu Mameda Ch. "Za idolami i przyjaciółmi stoi się zawsze"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Maciej Kawulski, za pośrednictwem mediów społecznościowych krótko skomentował zatrzymanie Mameda Ch. przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Prywatnie współwłaściciel KSW przyjaźni się z legendarnym zawodnikiem.

We wtorek (11.06) rano Biuro Operacji Antyterrorystycznych zatrzymało Mameda Ch. w jego mieszkaniu. Gwiazda MMA jest podejrzana o udział w grupie przestępczej. Obecnie były zawodnik znajduje się w Katowicach, gdzie jest przesłuchiwany w prokuraturze. 

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali Mameda Ch. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów. Ustalono, że wśród nich znajdowały się takie pojazdy, jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.

Zobacz także: Jurkowski o zatrzymaniu Mameda Ch. 

Maciej Kawulski krótko skomentował na Facebooku zatrzymanie znanego zawodnika, zamieszczając zdjęcie z Mamedem Ch. "Za idolami i przyjaciółmi stoi się zawsze, nie tylko wtedy, kiedy jest przyjemnie" - napisał twórca potęgi MMA w Polsce.

ZOBACZ WIDEO Bajsangur Edelbijew podsumował galę ACA 96. "Następną galę planujemy w Warszawie. Będzie transmisja w polskiej TV"

Komentarze (1):

 • grolo Zgłoś
  Za idolami i przyjaciółmi stoi się zawsze, nie tylko wtedy, kiedy jest przyjemnie" - brawo Maciej Kawulski!Mamy teraz takie czasy, że sprawdzają się ludzie, kto jest kto. Zarówno ci,
  Czytaj całość
  co stoją za wszelkimi szykanami jak i ci, co się tych szykan boją i wybierają "święty spokój". I tu się mylą, bo taki "spokój" nigdy święty nie jest i nie będzie. Zawsze będzie powodem do wstydu.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL