Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Strus Newspix / Dominik Buze / Na zdjęciu: Piotr Strus

Piotr Strus chce pomścić swojego trenera. Proponuje pojedynek z Rosjaninem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Piotr Strus, opromieniony zwycięstwem nad Swietłozarem Savovem na gali ACA 96, chciałby w kolejnej walce zmierzyć się z Wiaczesławem Wasilewskim. Polak pragnie pomścić swojego trenera, Roberta Jocza, który przegrał z Rosjaninem w 2011 roku.

Piotr Strus to były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji ACA. Zawodnik warszawskiego WCA Fight Team walczy dla rosyjskiej organizacji od 2017 roku i wygrał w niej 5 z 8 pojedynków. 

Podopieczny trenera Jocza starcie z Wasilewskim zaproponował na Twiterze. Jak na razie nie wiadomo, czy spotka się ono z odzewem samego zawodnika oraz ACA. 

Zobacz także: Kowalkiewicz ze spadkiem w rankingu UFC

Wiaczesław Wasilewski to jedna z ikon MMA w Rosji. 30-latek ma swoim koncie walki w cenionych organizacjach, m.in. w Bellatorze czy M-1 Global, a od 2017 roku jest związany kontraktem z Absolute Championship Akhmat. Łącznie w zawodowej karierze wygrał on 33 z 40 pojedynków, a jego wyższość, oprócz Roberta Jocza, musiał uznać również Tomasz Narkun w 2011 roku.

Zobacz także: Vaso Bakocevic straszy przed FEN 25

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Polska - Izrael. Reprezentacja znalazła optymalne ustawienie? "Grzechem jest sadzać Piątka na ławce"

Czy chciałbyś zobaczyć pojedynek Strus - Wasilewski w ACA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL