Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed ChWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Mamed Ch.

Jest nagranie z zatrzymania Mameda Ch.

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Śląska policja udostępniła wideo z zatrzymania Mameda Ch., do którego doszło we wtorek na Warmii i Mazurach. Byłego zawodnika MMA zatrzymano i postawiono 11 zarzutów m.in. za paserstwo.

Mamed Ch. został zatrzymany we wtorek na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych ws. paserstwa luksusowych samochodów. Wszystko na zlecenie Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

W środę były zawodnik MMA został przesłuchany, a prokurator postawił mu 11 zarzutów.

 - Zarzuty dotyczą paserstwa. Jeden z czynów dotyczy także zlecenia podpalenia samochodu, czyli zniszczenia mienia, a także naruszenia nietykalności, znieważenia funkcjonariuszy policji przy okazji innych czynności służbowych, które ci policjanci wykonywali - powiedział prokurator Tomasz Tadla.

Joanna Jędrzejczyk: Dla mnie Mamed jest przykładnym obywatelem. Czytaj więcej--->>>

Prokuratura zwróciła się z wnioskiem o tymczasowy areszt, jednak sąd go oddalił i w czwartek Mamed Ch. wyszedł z aresztu. Tymczasem śląska policja opublikowała wideo z zatrzymania byłego sportowca.

Teraz grozi mu pięć lat więzienia.

Mający czeczeńskie korzenie zawodnik MMA był przez wiele lat gwiazdą i mistrzem organizacji KSW. Bogatą karierę zakończył w grudniu 2018 roku po porażce z Tomaszem Narkunem.

Maciej Kawulski o zatrzymaniu Mameda Ch. Czytaj więcej--->>>

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL