Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Jewtuszko Materiały prasowe / DSF / Na zdjęciu: Maciej Jewtuszko

FEN 25. Jewtuszko - Bakocević: udany rewanż "Psychopaty", Polak z kontuzją

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Vaso Bakocević pokonał w walce wieczoru Macieja Jewtuszkę i zrewanżował się Polakowi za porażkę z 2014 roku. Szczecinianin z powodu kontuzji nogi nie był w stanie wyjść do 2. rundy.

Bakocević dobrze wszedł w pojedynek. Niespodziewanie to on zanurkował w nogach Jewtuszki i pokusił się o udane sprowadzenie. Z czasem sędzia podniósł walkę do góry, a weteran KSW miał szansę zakończyć starcie przed czasem. Strażak ze Szczecina trafił Czarnogórca jednym z mocnych ciosów, ale "Psychopata" podniósł się i ponownie przeniósł rywala na matę klatki. 

Po 1. rundzie "Irokez" kulejący udał się do narożnika i po konsultacji z lekarzem uznał, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Tym samym 29-latek z Risanu udanie zrewanżował się Polakowi za porażkę z KSW 28.

Zobacz także: Polski kickboxer rozbity w Ostródzie 

Zawodnik Berserker's Team w pierwszej walce z Vaso Bakoceviciem zwyciężył przez nokaut w 3. rundzie, ale we wcześniejszych rundach sam był blisko porażki przed czasem. Rewanżowa konfrontacja niosła za sobą duży ładunek emocjonalny. 

"Psychopata" po niemal 4 latach powrócił do Polski. 29-latek z Czarnogóry do starcia z Jewtuszką przystępował po serii czterech zwycięstw z rzędu. Weteran europejskiej sceny MMA w przeszłości miał okazję walczyć dla KSW, Bellatora czy WFC. 

Maciej Jewtuszko to były mistrz KSW w wadze lekkiej. Szczecinianin znany jest z efektownego stylu toczenia pojedynków. Ponad wszystkie ze swoich zwycięskich pojedynków "Irokez" zwyciężył przed czasem.

Zobacz także: Krwawa wojna Skrzypka z Bielskim

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #33: "Psychopata" zarobi więcej, Jóźwiak o kulisach walki na FEN 25

Czy powinno dojść do trzeciej walki Jewtuszki z Bakoceviciem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL