Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej KawulskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Maciej Kawulski

"Underdog" Macieja Kawulskiego nagrodzony w Koszalinie

Artur Mazur
Artur Mazur
Współwłaściciel federacji KSW ma powody do zadowolenia. Film "Underdog" w reżyserii Macieja Kawulskiego zdobył nagrodę publiczności podczas 38. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

Główną nagrodę w tegorocznym Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych 38. KFDF "Młodzi i Film" otrzymali Ewa Banaszkiewicz i Mateusz Dymek, twórcy "Mojej polskiej dziewczyny". W ręce Maciej Kawulskiego i twórców "Underdoga" powędrowała statuetka przyznawana przez widzów.

"Underdog" pojawił się w kinach w styczniu tego roku. Jest pierwszym polskim filmem traktującym o MMA. Jest również debiutem reżyserskim Kawulskiego, współwłaściciela federacji KSW.

"Underdog" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia o kulisach mieszanych sztuk walki. Głównym bohaterem jest gwiazda MMA Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos), który znajduje się na szczycie kariery zawodowej. Podczas zwycięskiej walki życia z Denimem Takajewem (Mamed Chalidow) zostaje złapany na dopingu. Mężczyzna próbuje za wszelką cenę odbudować pozycję. W międzyczasie musi stawić czoło prywatnym problemom.

ZOBACZ WIDEO Głowacki - Briedis. Promotor Polaka zapowiada protest

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL