Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norman Parke Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Norman Parke

Norman Parke zapowiada występ na KSW 50 w Londynie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Norman Parke gościł w ostatnich dniach w Polsce, m.in. na gali FAME MMA 4 w Częstochowie. Charyzmatyczny "Stormin" zdradził, że kolejny pojedynek stoczy we wrześniu na gali KSW 50 w Londynie.

Parke to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników zagranicznych, jacy pojawili się w polskiej federacji. Weteran UFC w KSW wygrał 3 z 5 pojedynków, a jego wyższość musieli uznać m.in. Artur Sowiński czy Borys Mańkowski. 

Nieoficjalnie mówi się, że kolejnym przeciwnikiem Norman Parke'a ma być Marian Ziółkowski. Co więcej, stawką takiego starcia może być pas w kategorii lekkiej, który zwakował w maju Mateusz Gamrot. 

Zobacz także: [urlz=/mma/829114/ariane-lipski-po-drugiej-porazce-w-ufc-wiem-ze-jestem-lepsza-niz-moja-ostatnia-w]Lipski zabrała głos po drugiej porażce w UFC
[/urlz]
"Dziękuje Polsko za świetnie spędzony czas. Poznałem wielu nowych przyjaciół i partnerów biznesowych. Poprowadziłem seminarium w Krakowie które sprawiło mi wiele radości. Teraz czas na trening i przygotowania do walki na gali KSW we wrześniu. Czas na odpowiednia dietę by zmieścić się w limicie wagi lekkiej" - napisał na Facebooku 32-latek z Bushmills.

W walce wieczoru KSW 50 w Londynie wystąpi Philip De Fries. W pozostałych pojedynkach fanom zaprezentują się m.in. Tomasz Narkun i Damian Janikowski.
Zobacz także: Jun chce walki z Pudzianowskim

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #34 (highlights): efektowne akcje na galach FEN 25 i One Championship


 

Czy Norman Parke powinien zawalczyć o pas kategorii lekkiej KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL