Najnowsze Wyniki/Kalendarz
BJ Penn wdał się w bójkę przed klubem na Hawajach YouTube / BJ Penn wdał się w bójkę przed klubem na Hawajach

MMA. BJ Penn wdał się w bójkę przed klubem na Hawajach (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
BJ Penn nie ma w ostatnich latach dobrej passy w UFC. Hawajczyk przegrał siedem poprzednich walk i jego kariera ma się ku końcowi. Na dodatek 40-latek wpakował się w kolejne problemy, wdając się w uliczną bójkę z ochroniarzem klubu ze striptizem.

Penn to były, podwójny mistrz UFC i członek galerii sław amerykańskiej organizacji. Weteran MMA w ostatnich latach słabo prezentuje się w swoich walkach, a na dodatek co jakiś czas przypomina o sobie w kartotece policyjnej. 

W kwietniu Amerykanin otrzymał dwuletni zakaz zbliżania się do żony i ich dwójki dzieci. Został on oskarżony o wykorzystywanie seksualne i przemoc domową. W maju tego roku, na UFC 237, BJ Penn przegrał na dodatek z innym doświadczonym zawodnikiem, Clayem Guidą. 

Zobacz także: Gamrot otrzyma ofert walk poza KSW

Jak donosi portal tmz.com, były mistrz UFC w poniedziałek wieczorem (24.06) wdał się w bójkę z ochroniarzem klubu ze striptizem na Hawajach. BJ Penn został wyprowadzony z klubu w stanie mocnego upojenia alkoholowego. Co ciekawe, 40-latek zdołał uciec z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. 

Oto nagranie:

Czy UFC powinno zakończyć współpracę z Pennem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL