WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / joannajedrzejczyk / Na zdjęciu Joanna Jędrzejczyk, która w programie Dzień Dobry TVN promowała nową książkę kucharską

Joanna Jędrzejczyk wydała książkę kucharską

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się napisać nową książkę. Jednak tym razem zawodniczka MMA postanowiła spełnić się w swoim hobby, którym jest gotowanie. Wspólnie z Janem Paszkowskim właśnie wydali książkę kucharską.

Joanna Jędrzejczyk ma już na koncie autobiografię "Wojowniczka". Teraz była mistrzyni UFC postanowiła zostać autorką pozycji, której głównym tematem nie jest jednak jej kariera.

Jedną z pasji sportsmenki jest gotowanie. Jędrzejczyk sama dba o swoją dietę i przygotowuje zdrowe posiłki. Postanowiła wykorzystać swoje hobby i wydała książkę z przepisami kucharskimi.

Joanna Jędrzęjczyk: kibicuję Karolinie Kowalkiewicz. Czytaj więcej--->>>

 - Wydałam ją wraz z uczestnikiem MasterChefa Janem Paszkowskim. Jej tytuł to "Jedz, śmiej się i walcz". Są tam moje autorskie przepisy oraz porady Janka, który ma świetny smak i wspaniały zmysł do gotowania.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: mistrz UFC zażartował z kibica. Chodziło o Real i Barcelonę

 - Starałam się tam przekazać wiele pożytecznych informacji dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia - tłumaczy na łamach "Faktu".

Zawodniczka MMA zdradza także jaka jest jej ulubiona potrawa.  - Zdecydowanie najbardziej lubię wyfiletowane podudzia kurczaka z jarmużem, ananasem i cebulą oraz dodatkiem curry - ujawnia Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk o Mamedzie Ch. Czytaj więcej--->>>

Po raz ostatni Polka weszła do oktagonu w grudniu ubiegłego roku. Na gali UFC 231 przegrała jednogłośnie na punkty z Walentiną Szewczenko walkę o pas mistrza UFC wagi muszej.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL