Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Marek Konrad / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

"KSW, w grudniu wskakuję do klatki!". Pudzianowski potwierdza walkę

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski w grudniu powróci do klatki KSW. Dla byłego mistrza świata strongmanów będzie to drugi tegoroczny pojedynek. W marcu, w wyniku kontuzji, "Pudzian" przegrał w Łodzi z Szymonem Kołeckim.

- "KSW, w grudniu wskakuję do klatki! Postanowione" - napisał Mariusz Pudzianowski na Facebooku. 42-latek walczy dla największej organizacji MMA w Polsce od 2009 roku i nie zamierza jeszcze kończyć kariery. 

Jedną z opcji na grudniową galę KSW, która prawdopodobnie odbędzie się w Gliwicach, jest rewanż Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim. Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów również twierdzi, że to najbardziej realny scenariusz. Drugim wyjściem jest konfrontacja z niepokonanym Erko Junem, który w polskiej federacji znokautował już trzech rywali (Tomasza Oświecińskiego, Pawła Mikołajuwa i Akopa Szostaka).

Zobacz także: Niepewna przyszłość "Stracha" w KSW 

Najbliższa gala KSW odbędzie się 14 września w Londynie. W Wembley Arenie do klatki wyjdą mistrzowie federacji - Philip De Fries i Tomasz Narkun, a o tymczasowy pas w wadze lekkiej zmierzą się Norman Parke i Marian Ziółkowski.

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson wybuchł po pytaniu o Powstanie Warszawskie. "Czy wiem coś o powstaniu? Jestem niewolnikiem"

Czy Mariusz Pudzianowski ma szansę na mistrzowski tytuł w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL