WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Ostre słowa rywalki o Joannie Jędrzejczyk. "Nienawidzimy się. Nie szanuję jej jako człowieka"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Claudia Gadelha liczy na trzecią w karierze walkę przeciwko Joannie Jędrzejczyk. Brazylijka ma z Polką rachunki do wyrównania. Do tego nie ukrywa, że nienawidzi naszej wojowniczki.

- Nienawidzimy się. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako człowieka. Spędziłam z nią 8 tygodni w TUF i to był koszmar. Pokazała wówczas jaką osobą jest. Czuję też, że pokonałam ją w pierwszej walce. Nie mogłam się pogodzić z tą przegraną. Czuję więc, że musimy to zrobić ponownie - powiedziała Gadelha, którą cytuje serwis mmarocks.pl.

Do tej pory Joanna Jędrzejczyk dwukrotnie zmierzyła się z Claudią Gadelhą. W obu przypadkach górą była reprezentantka Polski, choć w jednym z pojedynków sędziowie niejednogłośnie przyznali jej zwycięstwo. Dlatego Brazylijka uważa, że zawodniczki mają rachunki do wyrównania.

Stosunki pomiędzy obiema zawodniczkami są złe. Brazylijka nie ukrywa, że nie szanuje Jędrzejczyk i dlatego chce z nią zmierzyć się w klatce. Dodajmy, że Gadelha w swojej karierze przegrała tylko cztery walki.

Gadelha chce udowodnić, że jest lepszą wojowniczką niż Jędrzejczyk. Brazylijka wygrała swoją walkę na gali UFC 239 z Randą Markos i liczy na to, że jej kolejną rywalką będzie Polka. Jędrzejczyk zmierzy się natomiast z Michelle Waterson, która jest przyjaciółką Gadelhi.

Zobacz także:
Mamed Chalidow zapowiedział powrót do MMA!
Kibice muszą poczekać na powrót Mameda Chalidowa. Walka możliwa jeszcze w tym roku

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh po porażce z Łukaszem Różańskim: Byłem gorszy. Muszę się nad sobą zastanowić

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL