WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Maciej Kawulski

Maciej Kawulski skomentował powrót Chalidowa do walk w MMA

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Maciej Kawulski był jedną z osób, które najbardziej namawiały Mameda Chalidowa do powrotu ze sportowej emerytury. Współwłaściciel KSW osiągnął cel. Nie wiadomo, czy za jego namową, ale były mistrz na pewno powróci do walk.

Kawulski to prywatnie również przyjaciel Mameda Chalidowa oraz jego były promotor. Obydwaj znają się już kilkanaście lat i wspólnie budowali markę Konfrontacji Sztuk Walki. Choć przez wiele miesięcy Chalidow pozostawał nieugięty w sprawie swojego powrotu, to ostatnie wydarzenia w jego życiu skłoniły go do podjęcia decyzji o wznowieniu rywalizacji w MMA. 

Maciej Kawulski za pośrednictwem Facebooka krótko skomentował wpis 38-latka, w którym podzielił się on swoimi spostrzeżeniami o zatrzymaniu przez CBŚP i oznajmił wznowienie kariery sportowej. "I jak tu nie być dumnym z przyjaciela?" - napisał twórca potęgi KSW, a obecnie również reżyser filmowy. 

Zobacz także: Komentatorzy zachwyceni nokautem Błachowicza

Współwłaściciel KSW dał jasny wyraz zadowolenia z faktu, że Chalidow ponownie wejdzie do klatki. Co więcej, zawodnik olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion zapowiedział walkę o najwyższe cele w polskiej federacji.

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh po porażce z Łukaszem Różańskim: Byłem gorszy. Muszę się nad sobą zastanowić

Czy cieszysz się z powrotu Mameda Chalidowa do MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL