Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz Getty Images / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

MMA. Jon Jones pyta o kolejnego rywala. Poważnie pomyśli o Błachowiczu

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jon Jones na UFC 239 kolejny raz obronił pas mistrzowski w kategorii lekkiej. "Bones" po triumfie z Thiago Santosem zapytał fanów o zdanie, kto powinien być jego kolejnym rywalem. Mocnym kandydatem jest Jan Błachowicz.

Polak dzięki efektownej wygranej z Lukiem Rockholdem był jedną z najjaśniejszych postaci całej gali UFC 239 w Las Vegas, za co otrzymał bonus finansowy w wysokości 50 tysięcy dolarów. "Cieszyński Książę" aktualnie plasuje się na 6. miejscu w rankingu kategorii półciężkiej, ale z pewnością czeka go awans.

Jon Jones na Twitterze zapytał fanów o zdanie, z kim chcieliby go zobaczyć w kolejnym starciu. Wśród odpowiedzi najczęściej pojawiali się Johnny Walker, Dominick Reyes i Jan Błachowicz

Zobacz także: Nowy rozdział w życiu Jędrzejczyk

Kandydaturę pierwszego z wymienionych zawodników mistrz odrzucił, argumentując, że Walker nie mierzył się jeszcze z nikim z czołowej "10" wagi półciężkiej i nie zasłużył on na walkę mistrzowską. Co do Reyesa i Błachowicza, czempion UFC był innego zdania. 

"Nie poświęciłem tak naprawdę wiele czasu, żeby obejrzeć ich walki. Zacznę im się przyglądać w tym tygodniu" - napisał "Bones". 

Zobacz także: Roberto Soldić zawalczy na KSW 50

Błachowicz po cichu liczy, że ostatnia wygrana da mu możliwość starcia o pas. Do ewentualnego pojedynku z Jonem Jonesem może dojść w grudniu.

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson o swoim stosunku do marihuany. "Pomaga nam lepiej wykorzystywać nasz potencjał"

Czy Jan Błachowicz w kolejnej walce zmierzy się z Jonem Jonesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL