Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert BurneikaYouTube / Na zdjęciu: Robert Burneika

MMA. "Nie ma lipy!". "Hardkorowy Koksu" zdradza, ile centymetrów ma w bicepsie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Robert Burneika wrzucił do sieci zdjęcie, na którym prezentuje swoją imponującą muskulaturę. Wpis kulturysty wywołał lawinę komentarzy internautów. "Łapa większa niż świat" - piszą.

41-letni Robert Burneika nie przestaje zadziwiać swoich fanów. "Hardkorowy Koksu" ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione w warszawskiej siłowni "Burneika Sports Gym Pompa", na którym widzimy go, jak z dumą pokazuje swoje ogromne "bicki".

"60 pare (kilka - przyp. red.) cm w łapie! A ile u Ciebie?" - napisał Litwin w komentarzu do fotografii udostępnionej na Instagramie. Wpis kulturysty spotkał się z dużym odzewem. Internauci są pod dużym wrażeniem formy Burneiki.

"Ale bicki", "Łapa większa niż świat", "Wow, super koksu", "Hardkorowo nie ma lipy", "Robert, czy zobaczymy Cię jeszcze na scenie, na zawodach kulturystycznych jako aktywnego uczestnika?" - piszą fani.


"Bez pracy nie ma rezultatów" - przekonuje "Koksu", którego za kilka miesięcy czekają duże zmiany w życiu. Niedawno zawodnik MMA (bilans walk 2-1) pochwalił się kibicom, że jego partnerka jest w ciąży - WIĘCEJ TUTAJ.

ZOBACZ: FFF: "Walki były hardkorowe". Robert Burneika skomentował swój debiut >> 

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson o swoim stosunku do marihuany. "Pomaga nam lepiej wykorzystywać nasz potencjał"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL