Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed ChalidowNewspix / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: Mamed Chalidow

MMA. Na liczniku blisko 160 km/h. Wiadomo, gdzie Mamed Chalidow stracił prawo jazdy

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
157 kilometrów na godzinę - z taką prędkością na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał w Olsztynie Mamed Chalidow. - Zapominają, że wsiadając za kółko biorą na siebie ogromną odpowiedzialność - komentują policjanci.

Mamed Chalidow stracił prawo jazdy na trzy miesiące - PISALIŚMY O TYM TUTAJ. Poznajemy coraz więcej szczegółów tej bulwersującej sprawy. Jak dowiedział się serwis olsztyn.com.pl, jedna z największych gwiazd polskiego MMA na ulicy Sielskiej w Olsztynie osiągnęła swoim autem prędkość 157 km/h - przy ograniczeniu do 50 km/h!

W związku z piractwem drogowym - kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 107 km/h - zawodnikowi MMA czeczeńskiego pochodzenia policjanci zatrzymali prawo jazdy i ukarali mandatem oraz punktami karnymi.

- Chwila zapomnienia czy brawura? To tylko kilka powodów, dla których kierowcy łamią przepisy ruchu drogowego. Niestety często zapominają, że wsiadając za kółko biorą na siebie ogromną odpowiedzialność - komentują funkcjonariusze olsztyńskiej policji, cytowani przez olsztyn.com.

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh po porażce z Łukaszem Różańskim: Byłem gorszy. Muszę się nad sobą zastanowić

ZOBACZ: KSW. Kibice zdecydowali, kto powinien zostać kolejnym rywalem Mameda Chalidowa >>

Ulica Sielska w Olsztynie jest jedną z ważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Rozciąga się od skrzyżowania z aleją Roberta Schumana i ulicą Armii Krajowej aż do zachodnich granic administracyjnych Olsztyna. Jest trasą wylotową w kierunku Ostródy i Gdańska. Dokładne miejsce zatrzymania Chalidowa nie jest znane. Poniżej prezentujemy jedynie obrazki z map internetowych.

Jeden z fragmentów ulicy Sielskiej (fot. www.maps.google.pl)Jeden z fragmentów ulicy Sielskiej (fot. www.maps.google.pl)

Ulica Sielska w Olsztynie (fot. mapa.targeo.pl)Ulica Sielska w Olsztynie (fot. mapa.targeo.pl)

Ostatnie tygodnie są trudnym czasem dla 38-letniego Chalidowa. W czerwcu sportowiec został aresztowany w sprawie paserstwa luksusowych samochodów. Prokuratura postawiła mu 11 zarzutów, ale sąd nie zastosował środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Sam Chalidow uważa, że padł ofiarą ataku i nie przyznaje się do winy (WIĘCEJ TUTAJ). - Próbowano pozbawić mnie dumy i godności - napisał Czeczen z polskim paszportem w mediach społecznościowych, ogłaszając jednocześnie decyzję o swoim powrocie do MMA.

Powrót do MMA to dobra decyzja Mameda Chalidowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • --iki-- Zgłoś
  pewnie rozwoził fury i miał napięty grafik
  • Ryback Zgłoś
   Już to widzę, jak ktoś taką drogą jedzie przepisowo... Co najwyżej jakiś przyjezdny, dziadek, bądź osoba bojąca się prowadzić. Kogo by nie poniosło przycisnąć, ale tak szczerze?
   Czytaj całość
   Bo zawsze przy takich zatrzymaniach jest płacz, jakby każdy z komentujących jeździł przepisowo, w co średnio chce mi się wierzyć.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL