Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Floyd Mayweather Jr Getty Images / Christian Petersen / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

Mayweather chce walki z Nurmagomiedowem. "Błaga o nią, bo kończą mu się pieniądze"

Dawid Borek
Dawid Borek
- Floyd błaga o walkę z Chabibem, bo kończą mu się pieniądze - mówi Ali Abdelaziz, menedżer Chabiba Nurmagomiedowa. Obóz Rosjanina nie jest jednak zainteresowany tym pojedynkiem.

Ostatnią walkę Amerykanin stoczył pod koniec sierpnia 2017 roku, gdy pokonał Conora McGregora. Od tego czasu nie oglądaliśmy Floyda Mayweathera w akcji, choć sam zainteresowany podobno ponownie chciałby pokazać się szerszej publiczności.

- Floydowi brakuje pieniędzy, błaga o walkę z Chabibem - mówi Ali Abdelaziz, menedżer Chabiba Nurmagomiedowa, cytowany przez rt.com. Mayweather liczy, że za pojedynek z Rosjaninem zarobiłby ok. 100 mln dolarów. Takie pieniądze skusiłyby go do walki.

- Mówię ci - co tydzień docierają do mnie nowe informacje o tym, że Floydowi brakuje kasy. Jest zdesperowany, żeby stoczyć walkę z Chabibem, ale my nie jesteśmy nią zainteresowani - zaznacza Abdelaziz.

ZOBACZ WIDEO: Boks. Chisora - Szpilka. Brytyjczyk gotowy na wojnę. "Mam nadzieję, że nie będzie uciekał"


Ostatnim rywalem Nurmagomiedowa był... Conor McGregor. Z Irlandczykiem rosyjski zawodnik zmierzył się w październiku ubiegłego roku, pokonując rywala przez poddanie w czwartej rundzie.

Kolejnym przeciwnikiem Nurmagomiedowa będzie Dustin Poirier. Panowie zmierzą się 7 września na gali UFC 242. - To prawdziwy rywal numer jeden dla Chabiba - podkreśla menedżer rosyjskiego zawodnika.

Zobacz także:
Boks. Wiek to tylko liczba. Przed Mannym Pacquiao kolejny wielki pojedynek
Ranking "Forbesa": Lionel Messi najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie

Czy chciał(a)byś zobaczyć walkę Mayweather - Nurmagomiedow?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL