Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mamed Chalidow i Tomasz Narkun Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki (KSW) / Na zdjęciu: Mamed Chalidow i Tomasz Narkun

MMA. Zagraniczne treningi Tomasza Narkuna. Mistrz KSW wśród najlepszych

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Tomasz Narkun (16-3) bardzo poważnie podchodzi do przygotowań do swojej kolejnej walki. "Żyrafa" przed KSW 50 trenuje w Albuquerque.

Dwukrotny pogromca Mameda Chalidowa udał się do stanu Nowy Meksyk, aby przygotowywać się w klubie Jackson-Wink MMA. Zawodnik Berserkers Team pochwalił się tym na swoim Facebooku.

"Przez kilka tygodni będę trenować pod okiem Mike'a Winklejohna i Grega Jacksona, czyli trenerów, którzy są czołówką światowego MMA" - napisał.

Zawodnikami klubu z Albuquerque są między innymi gwiazdy UFC - Jon Jones, Holly Holm czy Michelle Waterson. Wśród takich wojowników Tomasz Narkun będzie miał idealne warunki, aby przygotować się do zaplanowanego na 14 września starcia.

"Żyrafa" będzie jedną z gwiazd londyńskiej gali KSW 50. Stawką jego pojedynku będzie należący do niego tytuł wagi półciężkiej. Wciąż nie wiadomo jednak, kto zostanie jego konkurentem.

Zobacz także:
-> Awans Derecka Chisory i spadek Artura Szpilki w rankingu Boxrec
-> Efe Ajaba przetestowany. Trudna walka wielkiej nadziei wagi ciężkiej

ZOBACZ WIDEO: Sosnowski skomentował porażkę Szpilki. "Nokaut wyglądał dramatycznie. Trzeba pomyśleć co dalej z jego karierą"

Czy Narkun wygra na KSW 50?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL