Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Błachowicz Getty Images / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

Jan Błachowicz o kolejnym rywalu: Ja stawiam na Anthony'ego Smitha albo Dominicka Reyesa

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz wylądował w Polsce po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych. "Cieszyński Książę" planuje w 2019 roku stoczyć jeszcze jeden pojedynek w UFC i wskazał kandydatów do walki z nim.

Błachowicz jest obecnie po najważniejszej wygranej w swojej karierze i tylko krok dzieli go od mistrzowskiego pojedynku w kategorii półciężkiej z Jonem Jonesem. 36-latek trenujący w Warszawie wie jednak, że przed starciem z "Bonesem" może go czekać jeszcze oficjalny eliminator do pasa i wskazał potencjalnych przeciwników. 

- Ja stawiam na Anthony'ego Smitha albo Dominicka Reyesa. No i jest jeszcze Jon Jones. Chciałbym walki o pas, ale zobaczymy, co się wydarzy. Sam jestem ciekawy - powiedział Jan Błachowicz w rozmowie z Maciejem Turskim z Polsatu Sport. 

Zobacz także: KSW czeka na Szpilke i Ugonoha

Podopieczny trenera Roberta Jocza odniósł się także do wyzwania ze strony Coreya Andersona, z którym przegrał w 2015 roku. - Przegrałem pierwszą walkę i tego nie neguję. Wyciągnąłem z niej jednak odpowiednie wnioski i jeśli dojdzie do rewanżu, to Corey będzie bardzo niemiło zaskoczony. W życiu chyba nie byłem w gorszej dyspozycji jak w tamtym pojedynku. Jak to się mówi "przyjdzie kryska na Matyska", ale myślę, że to nie będzie on, jeszcze nie teraz - dodał. 

Po wygranej z Lukiem Rockholdem Polak awansował na 5. pozycję w rankingu wagi półciężkiej. Polak dzieli miejsce ze Szwedem Alexandrem Gustafssonem.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka - Chisora. Andrzej Wasilewski: Byłem przeciwny tej walce. Powinienem powiedzieć "nie"

Z kim Jan Błachowicz powinien zmierzyć się w kolejnej walce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL