Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martin Lewandowski Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Martin Lewandowski

Martin Lewandowski chwali Błachowicza. "Trzymam kciuki, żeby Janek tę walkę dostał!

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jan Błachowicz jest mocno brany pod uwagę jako potencjalny rywal Jona Jonesa w walce o mistrzowski pas UFC w wadze półciężkiej. Kciuki za Polaka trzyma jego były pracodawca - Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Błachowicz to nie pierwszy, były zawodnik KSW, który zrezygnował z usług polskiego giganta MMA na rzecz amerykańskiej organizacji. Według Lewandowskiego, "Cieszyński Książę" rozwiązał umowę z Konfrontacją Sztuk Walki w dżentelmeński sposób, czego nie można powiedzieć o pozostałych fighterach. 

"Jedną z niewielu osób, która rozstała się z KSW i potrafiła to po dżentelmeńsku załatwić jest Jan Błachowicz. Dlatego mimo, że walczy dla konkurencji, życzę mu, aby zdobył to o czym marzy. Jeżeli tym czymś jest walka z JJ (przyp. red. - Jon Jones), to ja trzymam kciuki, żeby Janek tę walkę dostał!" - napisał Martin Lewandowski na Twitterze. 

Zobacz także: Cenny triumf Polaka w Rosji

Jan Błachowicz walczył dla KSW w latach 2007-2013. W tym czasie stoczył on dla polskiej federacji 18 pojedynków, przegrywając tylko 2 razy. W tym czasie sięgnął on po międzynarodowy tytuł mistrza kategorii półciężkiej.

Zobacz także: KSW pozyskało nowego zawodnika

ZOBACZ WIDEO: Czy nasze kluby mogą pożegnać się z Ligą Europy? "W Polsce, cały czas, gramy archaiczny futbol. To nie jest rozrywka, to męka"

Czy chciałbyś, aby Jan Błachowicz zakończył karierę w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL