Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian Janikowski Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Damian Janikowski

KSW 50: Tony Giles rywalem Damiana Janikowskiego w Londynie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Niepokonany w ostatnich 6 walkach Tony Giles (6-1, 4 KO, 2 Sub) będzie rywalem Damiana Janikowskiego (3-2, 3 KO) 14 września na jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie.

Mistrz Wielkiej Brytanii w kickboxingu i gwiazda telewizyjnego show "Gypsies Next Door" walczy w MMA od 2009 roku. Po nieudanym debiucie powrócił do klatki po trzech latach i od tamtej pory nie przegrał już żadnego pojedynku. "Rhino" znany jest z bardzo widowiskowego i agresywnego stylu walki, o czym świadczy 5 wygranych Anglika już w pierwszych rundach. Mieszkaniec Londynu nie wahał się ani chwili, kiedy dostał szansę starcia z jednym z najbardziej obiecujących polskich zawodników.

Zobacz także: Skandal z udziałem gwiazdy boksu

Damian Janikowski będzie chciał odczarować stolicę Anglii po nieudanym starciu z Michałem Materlą na KSW 45: The Return to Wembley. Polak po serii trzech spektakularnych wygranych przez nokauty w Wembley Arenie spotkał się z byłym mistrzem w parze turnieju dywizji średniej. Po bardzo emocjonującej walce lepszy okazał się jednak dużo bardziej doświadczony Berserker ze Szczecina.

Na KSW 47 Janikowski ponownie zaprezentował kibicom niezapomniany spektakl, kiedy to prowadził przez dwie rundy pojedynku z Aleksandarem Iliciem, by w trzeciej dać się zaskoczyć Serbowi fenomenalnym kopnięciem na głowę. W Londynie olimpijczyk będzie chciał powrócić na zwycięską ścieżkę.

Zobacz także: Szykuje się wielki rewanż w UFC

ZOBACZ WIDEO: Polskie kluby walczą o europejskie puchary. "Legia gra najgorzej. Inne kluby na tym cierpią"

Czy Damian Janikowski wygra na KSW 50?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL