Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Conor McGregor Getty Images / Mary Altaffer-Pool / Na zdjęciu: Conor McGregor

MMA. Do sieci trafiło nagranie z awantury McGregora w barze. Uderzył mężczyznę

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W kwietniu Conor McGregor awanturował się w barze w Dublinie. Po czterech miesiącach w sieci ujawniono nagranie z tego zdarzenia. Na filmie widać, jak zaatakował mężczyznę.

Na opublikowanym nagraniu widać, jak Conor McGregor podchodzi do baru i polewa alkohol siedzącym przy ladzie mężczyznom. W pewnym momencie gwiazdor UFC zaatakował jednego z nich, uderzając go w twarz. Wideo opublikował portal TMZ Sports i nazywa je "absurdalnym atakiem".

McGregor szybko został odciągnięty od mężczyzny, co zapobiegło eskalacji konfliktu. Z nagrania wynika, że mężczyzna odmówił napicia się kolejki postawionej przez irlandzkiego wojownika MMA. Sprawa została zgłoszona policji, która wtedy wszczęła śledztwo.

W kwietniu portal IrishMirror.ie podaje, że gwiazdor UFC dobrze i głośno bawił się w lokalu, gdy jeden z klientów sprowokował go, mówiąc "Rusek cię zlał" (przyp. red. - odniesienie do Nurmagomiedowa), za co oburzony McGregor trafił go w twarz.

Wcześniej policja prowadziła dochodzenie zawiadomiona o próbie przestępstwa na tle seksualnym, którego 30-latek miał dopuścić się w grudniu ubiegłego roku. W międzyczasie McGregor zdołał zniszczyć telefon swojego fana. Ubliżył on żonie Nurmagomiedowa, naśmiewając się z chusty, w jaką była przywdziana na weselu.

Zobacz także:
Adam Kownacki kontra Tomasz Adamek! Zmierzą się na... boisku piłkarskim
Boks. Zeznania Kosteckiego pogrążały groźnego bandytę

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o walce Szpilki z Chisorą. "To było bardzo trudne doświadczenie. Zobaczymy, jaki ma plan na przyszłość"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL